معرفی بهترین برنامه های برش آهنگ برای اندروید و آیفون

اگر آهنگ زنگ خاص خود را می‌خواهید، به برنامه برش آهنگ برای گوشی نیاز دارید. در ادامه این مقاله نمونه‌هایی از این برنامه‌ها را معرفی می‌کنم.

اگر فایل‌های صوتی خود را بسیار ویرایش می‌کنید یا همواره زنگ گوشی خود را از آهنگ‌های مورد علاقه‌تان انتخاب می‌کنید، به برنامه برش آهنگ برای اندروید یا آیفون نیاز دارید. با استفاده از برنامه برش آهنگ می‌توانید قسمت‌هایی از یک فایل صوتی را که نیازی به آن ندارید حذف کرده و قسمت‌های مورد علاقه خود را از کل فایل جدا کنید. با نصب برنامه برش آهنگ MP3 روی گوشی می‌توانید هرجایی که باشید بدون نیاز به کامپیوتر و به سرعت فایل‌های خود را برش دهید. با مقاله بهترین برنامه های برش آهنگ برای اندروید و آیفون همراه من باشید.

10 برنامه برش آهنگ برای اندروید و آیفون

  • برنامه‌های بسیاری به عنوان برنامه برش آهنگ در مارکت‌های اندرویدی و اپ استور قابل دسترسی هستند، اما کدام یک را باید انتخاب کرد؟ در ادامه این مقاله از بهترین برنامه های برش آهنگ چند برنامه برش آهنگ برای آیفون و چند برنامه برش فایل صوتی اندروید معرفی می‌کنم.برنامه Music Editorبرنامه MP3 Cutterبرنامه MP3 Cutter and Ringtone Makerبرنامه Audio MP3 Cutterبرنامه Timbreبرنامه MP3 Cutter and Audio Mergerبرنامه Music cutter ringtone maker – MP3 cutter editorبرنامه Lexis Audio Editorبرنامه Music Maker JAM – Song & Beatmaker appبرنامه FilmoraGoجمع بندیدر این مقاله با 10 برنامه برش صدا برای اندروید و آیفون آشنا شدیم. نظر شما درباره این برنامه‌ها چیست؟ کدام یک را نسبت به دیگری ترجیح می‌دهید؟ کدام یک را قبلا استفاده کرده‌اید؟

Report

What do you think?

Written by bahar

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Loading…

0

Important Tips To Remember When Buying Loose Diamonds

What is Influencer marketing & how can it help your business?